Насловна Занимливости Ретро реклами од 90сетите години

Ретро реклами од 90сетите години

од Ivica Kitanovski

Едно друго време и ера кога се се чинеше понаивно и поедноставно. Сплетов од рекламни видеа нема да ве остави рамнодушни ќе ви разбуди убави чувста и носталгија.

https://www.youtube.com/watch?v=OwWtLLSC3Ok

Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Рубикон.мк. Секој упад и злоупотреба на интернет-страницата на Рубикон е казнив со закон.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ