Насловна Видеа Последните зборови на еден татко до својот син (ВИДЕО)

Последните зборови на еден татко до својот син (ВИДЕО)

од Ivica Kitanovski

Последните зборови на татко кој своето срце го подари на неговиот болен син. Потресно видео кое нема да ве остави рамнодушни. Родителската љубов кон своите деца е бесконечна, би направиле се за нив.

Последните зборови на татко кој своето срце го подари на неговиот болен син

Ова е една многу трогателна, а воедно и поучна случка за многу луѓе. Овој човек ја немал потребната сума пари од која зависел животот на неговиот син, па според него, го направил најразумниот чекор одлучувајќи се самиот да му го донира своето срце. Во видеото се последните зборови на таткото упатени кон своето чедо.

Публикувахте от Рубикон в Събота, 20 юли 2019 г.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Рубикон.мк. Секој упад и злоупотреба на интернет-страницата на Рубикон е казнив со закон.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ