Насловна Гик Феноменална апликација, истражете ги длабочините на океанот

Феноменална апликација, истражете ги длабочините на океанот

од Ivica Kitanovski

Со само еден клик и скролање надолу, спуштете се во темните длабочини на океаните. Добивате сликовит приказ на сите морски суштества и нивните општи карактеристики, пропратени со мерна скала на длабочините во кои живеат. Кликнете на линкот и погледнете ја апликацијата.

https://neal.fun/deep-sea

Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Рубикон.мк. Секој упад и злоупотреба на интернет-страницата на Рубикон е казнив со закон.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ