Насловна Видеа Болеста на современото општество (видео)

Болеста на современото општество (видео)

од Ivica Kitanovski

Апсурдноста, изместените вредности и искривената перцепција во модерното образование и општество. Каде и колку потфрливме како човештво?

Болеста на современото општество

Апсурдноста, изместените вредности и искривената перцепција во модерното образование и општество. Каде и колку потфрливме како човештво?

Публикувахте от Рубикон в Сряда, 19 февруари 2020 г.

Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Рубикон.мк. Секој упад и злоупотреба на интернет-страницата на Рубикон е казнив со закон.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ